Čo ponukáme?

              

Chladenie výrobných a skladovacích priestorov

Našim zákazníkom navrhujeme, ponúkame, dodávame, inštalujeme, servisujeme a opravujeme všetky druhy chladiacej techniky a zariadení či už v potravinárskom alebo priemyselnom odvetví. Sme šetrní k životnému prostrediu a preto vždy preferujeme ekologické technológie a riešenia. Dbáme na kvalitné produkty a dobre odvedenú prácu a to všetko sa snažíme ponúknuť za čo najvýhodnejšiu cenu. Zákazníkom sa pokúšame výjsť vždy v ústrety či už ide o malé alebo velké projekty. Chceme, aby spolupráca s našimi klientmi prerástla do dlhodobej a zákazník získal dôveru v nás a v to čo robíme.

Klimatizácia bytových a kancelárskych priestorov

Poradíme vám efektívne riešenie pre klimatizáciu bytu, domu či kancelárie. Navrhneme vám ako rozmiestniť klimatizačné jednotky, aby ste dosiahli optimálne chladenie vzduchu v celom priestore. Poradíme vám aký typ klimatizácie je do vášho priestoru vhodný a vy si už len vyberiete model ktorý vám vyhovuje, o ostatné sa postaráme my (dovoz, inštalácia, servis). Pracujeme len s kvalitnými klimatizáciami od popredných výrobcov, svoju prácu odvádzame poctivo a preto veríme, že s nami budete spokojný.

Servis a predaj

Predávame len originálne výrobky a náhradné diely výhradne od autorizovaných výrobcov. Kvalitne odvedená práca a spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Samozrejmosťou je promptný servis do 48 hodín.

Profesionálne poradenstvo

Neviete si rady s teplotnými problémami? Neváhajte nás nezáväzne kontaktovať. Radi vám poradíme a vypracujeme nezáväznú ponuku pre váš projekt.
Presvedčte sa že AIVEL je tá správna voľba. Prejsť na Kontakt